CFPA GERMAN INDOOR TOUR 2018

P.C. FOX SPORTS s.r.o. jako hlavní marketingový partner asociace CFPA za přispění již tradičních partnerů asociace připravili turné po německých halových turnajích reprezentace ČR nad 35 let ve fotbale. Nově ve spolupráci s 02 TV Sport vznikla z jednoho z turnajů i 15 minutová reportáž vysílaná v prime time na 02 TV Sport.

Sestava CFPA Masters – reprezentace ČR nad 35 let:
Jan Klíma – Tomáš Ujfaluši, Jiří Novotný, Milan Fukal, Ivo Ulich – Marek Kincl, Václav Koloušek, Lukáš Hartig, Radek Šírl, Mário Lička, Jan Koller
Trenér: Jan Berger, Vedoucí mužstva: Ing. Pavel Červený, MBA

12. 1. 2018 – 20. GERAER OLDIE-HALLENTURNIER – Skvěle obsazený turnaj, za všechny např. Shalke 04, Borussia Dortmund, FC Union Berlin a Auswahl Bundesliga (výběr Bundesligy). Po vítězství ve skupině po dvou výhrách a jedné remíze šel výběr CFPA rovnou semifinále, kde podlehli pozdějšímu vítězi Auswahl Bundesliga 1:2, v boji o třetí místo jsme porazili domácí Geru 2:0 a mohli tak slavit skvělé 3. místo na jubilejním ročníku tohoto prestižního turnaje.
13. 1. 2018 – TRADITIONSTURNIER BRIESKE – Bohužel hned druhý den po oslavách 3. místa z turnaje v Geře se tým CFPA účastnil dalšího turnaje z německé tour, tentokrát ve 200 km vzdáleném Brieske. Český tým vstoupil do turnaje vlažně a prohrál oba první zápasy se Schalke 04 i reprezentací Irska, smolně ani těsná výhra v posledním zápase proti Magdeburgu nepomohla týmu z posledního místa ve skupině, ve které na 2-4 místě skončili 3 týmy shodně se 3 body, rozhodovalo tak nepříznivé skóre. V zápase o konečné umístění si Češi alespoň trochu spravili chuť vítězstvím nad domácím výběrem 2:3 a obsadili tak konečné 7. Místo.
26. 1. 2018 – 5. COTTBUSER BRETTERKNALLER. Český výběr při poslední zastávce v rámci německé šňůry odčinil nepříznivý výsledek z předchozího turnaje a tentokrát nekompromisně celý turnaj vyhrál, když systémem každý s každým porazil všech 5 svých soupeřů, mezi nimi opět Team Bundesliga, nebo třeba Union Berlin, 1. FC Magdeburg nebo Energie Cottbus a suverénně tak získali pohár pro vítěze.

12. 1. 2018 – GERA (Počet diváků: 4750)
13. 1. 2018 – BRIESKE/SENFTENBERG (Počet diváků: 1150)
26. 1. 2018 – COTTBUS (Počet diváků: 430)

Turné proběhlo za finanční spoluúčasti CFPA a jejích marketingových partnerů

TOP